Főoldal
Főoldal : Honvéd-Magyar Futball Akadémia - Orosháza Fc 5-1

Honvéd-Magyar Futball Akadémia - Orosháza Fc 5-1

Bohus K.  2011.06.18. 08:45

A Kispest NB I-es játékosai győzték le csapatunkat....Öt gól kell a másodosztályhoz.

NB II. Feltöltés sorrend, 1. forduló

Honvéd-Magyar Futball Akadémia - Orosháza Fc  5-1

Budapest, Bozsik József Stadion
2011. június 18. 17:00

Vezette: Veizer (Horváth, Tóth)

Honvéd: Kemenes - Debreceni, Hajdú, Lovric, Hidi (Vólent 60') - Baráth, Nagy A., Czár, Vernes (Berki 77') - Nagy G., Danilo
Vezetőedző: Szalai László
Orosháza: Bordás - Szabó N., Futaki, Kerekes, Lupsa (Buza 77') - Szűcs D., Petneházi (Juhász 75'), Bartyik, Balogh - Randelovic, Szabó T. (Baranyai 80')
Vezetőedző: Marik László

Sárga lap: Lovric 45', Hajdú 75', Berki 79' ill. Szabó T. 9', Bartyik 20', Futaki 41', Lupsa 55', Bordás 60'

Kiállítva: Nagy A. 62' ill. Szűcs D. 88'

Gólszerző: Debreceni 21', Danilo 28', Hajdú N. 62', 87', Vernes 73', ill. Randelovics 16'

Percről percre:

13. perc: Petneházihoz jutott el a labda, aki 16 méterről kapásból lőtt, de a kapu fölé szállt a labda.
16. perc: Baráth szabálytalandkodik a büntetőterületen belül, 11-es. A büntetőt Randelovic higgadtan értékesíti, 0-1.
19. perc: Hajdú ívelt szabadrúgását a felső lécre fejeli Debreceni.
20. perc: Bartyik kapott sárgát, Nagy G. felvágásáért.
21. perc: Hajdú szabadrúgását Debreceni fejeli a hálónkba, 1-1.
24. perc: Nagy Armand is besárgult.
28. perc: Ismét Hajdú végez el szabadrúgást: Nagy Armand visszafejelt labdáját Danilo 5 méterről lövi a kapuba, 2-1.
32. perc: Czár lőtt 13 méterről a bal kapufára.
38. perc: Hajdú szabadrúgása a felső lécen csattan.
41. perc: Futaki kap sárga lapot.
45. perc: Lovrics is bes
árgul.

50. perc: Vernes bombáját Bordás védi bravúrral.
56. perc: Lupsa is besárgult.
60. perc: Hidi helyett Vólent a pályán.
62. perc: Vernest Bordás kapus buktatja, 11-es, a büntetőt Hajdú értékesíti, 3-1.
73. perc: Vernes ugrott ki, majd egy szóló után 10 méterről átemeli a ladbát a kapus felett, 4-1.
75. perc: Petneházi helyett Juhász folytatja.
77. perc: Berki a pályán Vernes helyett, csapatunknál pedig Lupsa helyett Buza.
79. perc: Berki kapott sárgát Viezer játékvezetőtől.
80. perc: Szabó Tamás helyett Baranyai a pályán.
84. perc: Egy szögletet követően Nagy G. lőtt 20 méterről centikkel a kapu fölé.
87. perc: Berkit szabálytalanul sikerült szerelnünk, újabb büntető. Hajdú a kapu bal oldalába lövi a labdát, 5-1.
88. perc: Szűcs idő előtt mehet zuhanyozni.

Szalai László: – Igyekeztünk élni a hirtelen jött lehetőséggel. Tisztességgel tették a dolgukat a játékosok.
Marik László: – Ebben az összetételben a Honvéd esélyt sem adott nekünk a sikeres mérkőzésre. A másik félidő közepéig tudtunk ellenállni a hazaiak nyomásának.